Zimmer Frei Warm Up w/ Carter & Tuff Gee (Jazzsticks Recordings)

Paul SG /AT/ & The Real MC Conrad /UK/ 

!!!!!WARM UP!!!!!!

CRTER (Jazzsticks Recordings) Vienna
TUFF GEE (Jazzsticks Recordings) Vienna
BRAVE (Myslo crue) Zlín
JUKIN (Myslo crue) Zlín
&
MC MAYBE (Square One) JihlavaHi! 
Už víte, že Myslo Crue přináší jen kvalitní muziku a kvalitní Djs a:
Vzhledem k tomu, že existuje jedinečná příležitost, která už se nebude jen tak opakovat, a díky přátelským vztahům s Jazzsticks Regodings Vienna, má Myslo Crue možnost uspořádat Tour se dvěma ikonami světového inteligentního DnB! A protože k vám jezdíme, hrajeme a máme vás fanoušky z Jihlavy moc rádi, tak vám do Jihlavy ,kam jinam než do Music Club Bezvědomí, naservírujeme to nejlepší, co můžete v Inteligentním DnB slyšet. Za Myslo Crue nic lepšího už zažít na vlastní uši, husí kůži a bulvy nejde. Kvůli jménu MC CONRAD neboli CON*NATURAL jsme už procestovali spoustu kilometrů. Byli jsme na něm 2x na Let it roll, v době, kdy nebyl Let ,,comerční akcí.. a lupen stál 500kč'', a kde si ho ještě pamatujeme s LTJ BUKEM, kde náhodně zajamoval s ED RUSH-em a s OPTICAL-em. Dva a půl roku zpět v Cross Club Praha, kde vystupoval jako CON*NATURAL s MADCAP, NOOKIE & FURNEY (neskutečná 6h show), Nu Spirit Club Bratislava s mistrem MAKOTO (mazaná 5h show) a Curtain Club Vienna s PAUL SG (zde jsme je oslovili a seznámili se).
Můžeme už jen říct, že jsme ho pokaždé opouštěli s rohlíkem na tváři a s bolavýma kolenama ???? 

date of tour PAUL SG (AT) & MC CONRAD (UK) 
16.3. - The Hunt Club, Olomouc
17.3. - Blok 12, Zlín
22.3. - Flex, Vienna 
23.3. - MUSIC CLUB BEZVĚDOMÍ !!!!!!
24.3. - Chapeu Rouge Prag

A v rámci toho všeho k vám přijede WARM UP předvoj:

Mr. CARTER & Mr. TUFF GEE (Jazzsticks Recordings)!!

K těmto dvěma jménům můžu jen napsat, že u nás ve Zlíně v Bloku 12 udělali neskutečnou atmošku 200lidem.Většina lidí na konci tohoto mejdla, poté, co mistři předvedli, stáli v pozoru a tleskali. Doufám, že jednou budeme hrát tak famózně jako oni ???? ???? BIG UP!!

Tak.. a k hostům:

Carter

CZ/

Carter je jeden z členů Vídeňského Labelu Jazzsticks Recordings. Ve svých hudebních dílech vytvaří naprosto dokonalé pohodové zvuky zdokonalené krásnými melodiemi jako Soul,Jazz a Hip Hop - a samozrejmě hlubokou stopou nabitou Inteligentním Drum and Bejsem. Spostu trecků vydává ve spolupráci s Paul SG, se kterým se někteří z vás potkaly na open Airku Běž do Háje 2017 a spousta z nich jsou fakt dobré kousky.
Vydává hned u několika společností, které jsou světovou špičkou ve vydávaní těch nejlepších DnB trecků např.
Goodlooking Records - Liquid V - Jazzsticks Recordings - Fokuz - Celsius - Digital Blus -
Soul Deep Recordings - Influenza - Shaolin Audio - Sheer Velocity Recordings - DNBB. V současné době často vystupuje s kámošem jako dvojce Djs CARTER & SALEM.

EN/
Carter is one of the members of Viena label Jazzsticks Recordings. He creates absolutely perfects , cool sounds advanced with beautiful melodies as Soul, Jazz and Hip Hop and of course Inteligent D'n'B.A lot of tracks he provides together with Paul SG who some of you could see and hear this summer on Open Air Bez do Haje 2017. There is a lot of very good tracks . Carter is publishing with several companies which are world wide top in publishing D'n'B tracks. For example : Goodlooking Records - Liquid V - Jazzsticks Recordings - Fokuz - Celsius - Digital Blus -Soul Deep Recordings - Influenza - Shaolin Audio - Sheer Velocity Recordings - DNBB. Currently we can see him very often with his friend as DJ's CARTER & SALEM..

Tuff Gee

/CZ/
Tuff Gee začal hrát DnB v 96tém se svými kamarády ve svém rodném městě Passau v legendárním Clubu Music Hall . O dva roky později se přestěhoval do Mnichova, kde hrával v La Boutique a v Atomic caffe. V roce 2004 se opět stěhoval, tentokrát do Vídně, kde se stal součástí crew DOH. Tam našel kámoše - Jay Roma (Legendarní postavička DnB). Spolu pořádali spoustu akcí a měli pravidelnou Show Play FM. V roce 2015 potkal Paula SG a Cartera, a od té doby spolupracují na významných událostech a produkcích u Jazzsticks Recordigs ve Vídni.


Tuff Gee
/EN/
Tuff Gee started playing DnB in 96th with his friends in his hometown of Passau. in the legendary Club Music Hall. Then, two years later, he moved to Munich to play in La Boutique and Atomic caffe. In 2004 he moved again to Vienna this time. where he became part of the DOH crew. and there he found friend Jay Roma (Legendary character of the DnB). With him were doing a lot of action and had regular FM Play Show. In 2015 he met Paul SG and Carter, and since then he has collaborated on major events and productions at the Jazzticks Recordings in Vienna

no teť ti dva magoři:
Myslo crue

Myslo Crue je dvojice praštěných nadšenců do LiquidDnB - Djs Brave & Jukin, kteří působí na poli hudební scény teprve dva roky.
Od roku 1997 jezdili po různých hudebních festivalech a klubech, kde sbírali zkušenosti, přátele a kontakty. Začali se zajímat o techno, později house, až skončili u LiquidDnB, což se jim stalo osudným.
Jako MysloCrue se dostali do podvědomí i díky akcím, které pořádali a stále pořádají. Připomeňme si např. Zimmer Frei, open air Běž do Háje a spoustu dalších..v Music Club Bezvědomí Jihlava už toho udělali spoustu a Dnes i ve spolupráci s BLOK 12 Zlín - pravidelný večer Liquid DnB Night. V Jejich setech uslyšíte Liquid,Deep a Jazzy DnB s našlapanými zvuky a křupavými Bassy ..nebojí se však sáhnout do jiného šuplíku a zahrají i Deep House,House.. Často vystupují s Mc Maybe s frontgirl z jihlavské kapely Square One, která kluky dobrovází sametovým Live vokálem ve třech jazycích, který tomu všemu dodává jiskru a šmrnc.

a možná bude i slečna Možná teda Maybe :-)

MC Maybe

Tahle Dáma s velkým ,,D'', je jihlavská rodačka a dlouholetá zpěvačka kapely Square one..(,,u vás netřeba představovat´´) Už na prvním jejím koncertu jsme v uších slyšeli, že tahle Dáma patří do Inteligent DnB.
Proto jsme ji pozvali k nám do studia Myslo crue, a na první dobrou se nám to všem líbilo a vznikly nahrávky jako "Makeup" a další..Ne jednou jsme s tímto projektem zvedli posluchače ze židlí a věříme, že budete ráno odcházet hudebně uspokojení.

Pokud slečna D nedorazí nebojte Tuff Gee je i výborný MC který vás bude 100% hecovat aby jste dlouho u baru nepostávali :-)

ENTRY: do 22.00 - 80kč
po 22.00 - 100kč
pokud najdete doma drobné € tak 
do 22.00 - 3€
po 22.00 - 4€
v případě € bankovek vracíme zpět CZK 1€ = 25kč 

Nebo je lepší nechat prachy v Mckáči za hnus? Myslo myslí, že zaručně bude lepší tohle mejdlo do raních hodin :-)
See you ..your Myslo crue by!