Vees / Vlny / Line / Joyners / Hyper heart club

Line-up:

Vees - indie/rock'n'roll (České Budějovice)

http://bandzone.cz/vees 
http://www.veespolice.cz/ 
https://www.facebook.com/veespolice/ 

Mladá indie/rock'n'rollová tří-členná kapela z Českých Budějovic. Kapela hraje ve složení kytara, basa, bicí a funguje od roku 2006. Live shows jsou velice energické!!! Není to žádná kopírka, ani revival, je to tou současná autentická divoká kytarovka, která v ČR nemá obdobu ani konkurenci. Naprosto nevykalkulovaná retro kapela.

Vlny - indie rock'n'roll (Třešť)

Všechno zlý je k něčemu dobrý, takže když se rozpadla třešťská indie legenda INDIENAMI, pozůstatky daly vzniknout kapele s názvem Vlny. Jejich hudba se nedá popsat, to se prostě musí zažít, jelikož ta atmosféra je jedinečná. Připadá vám, že to je hudba jen pro vás. Pracují na prvním EP a taky mají našlapanej program, kde střídají indie riffy se skoro až baladickými melodiemi. Kytara, basa a bicí ovládané zručnými instrumentalisty, k tomu oduševnělé české texty a máte hudební zážitek na mnohé další týdny…

Line - alternative / rock (Ostrava)

http://bandzone.cz/thebandline 
https://soundcloud.com/linecz 
http://www.i-m.mx/botis/LINE/ 

Ostravská kapela hrající od roku 2012 alternative-rock, ve složení David John Lloyd - vocals, sax, mouth organ Jan Vantuch - guitar Jan Bijota - drums Marek Zeman - bass.

Joyners - alternative / crossover (Jihlava)

http://bandzone.cz/joyners 
https://www.facebook.com/Joyners-117234541685737/?fref=ts 

JOYNERS? To vznikne, když vezmeš rock’n’roll, přisypeš indie, torchu popu, a lehce navonš hard rockem. Jsou tři a všichni tři jsou frontmani. Protože i zpoza bicích se dá udělat přehnaná show. V létě nahráli svoje premiérové EP, který se jmenuje Journey. Na živým hraní tě ale nejvíc upozadí ta energie, co se do tebe bude hustit z repráků. Takže skákání a zpívání pro tebe pak bude tak přirozený, jako chodit.

Hyper heart club - indie (Jihlava) 

Jsme to, co vznikne, když se sejde introvertně geniální klavírista, citově labilní básník a člověk s vysokou úrazovou pojistkou. Kapela stvořená z příliš dlouhého zírání na vlastní boty. Kapela, která zhmotní naše představy. Mluvili jsme o ní fakt dlouho. Tak nějak jsme ji všichni chtěli. A tak jsme se zavřeli do zaplivaného pivovarského sklepa a po kotníky v cizích vajglech, a se špunty v uších, jsme začali bojovat...
Bojujeme! Hrajeme!
http://bandzone.cz/hyperheartclub 
https://www.facebook.com/hyperheartclub 
https://soundcloud.com/hyper-heart-club