Technika, teorie a filozofie growlu - Přednáška

★★★ The Art Of Screaming lesson by Blackwish ★★★


►►► O co jde?

Ponořte se do kouzelného světa křiku, řevu, growlu, screamingu a emocí. Silvie Marie Cecilie Chrudinová, vokalistka kapel ONA a LateXjesuS, vám poví něco o teorii growlu, různých technikách a hlavně filosofii řevu. Součástí lekce je i praktická výuka. Objevte svého hlasového démona!


►►► Co s sebou?

Možná papír a tužku, ale všechny potřebné a užitečné informace dostanete vytištěné na místě. 


►►► Kdo je Silvie?

Silvie Marie Cecilie je 24-letá brněnská vokalistka, působící v kapelách ONALateXjesuS. Growlingu se aktivně věnuje přibližně 8 let. Vloni vydala se svou kapelou ONA debut "The Calling".
ONA: http://ona-band.com/ 
LateXjesuS: https://www.youtube.com/watch?v=Dp-kykxitAA


►►► Z éteru:

✎ OBSCURO: "Vokál zpěvačky Silvie má nesmírné kvality, podle mého by za mikrákem v nějaké té black metalové smečce trumfla většinu hrozících chlapů" 
Zdroj: http://obscuro.cz/the-factor-lat-liveevil-latexjesus/ 

✎ ECHOES-ZINE: "Co mne ale dostalo jednoznačně nejvíce, bylo hlasové rozpětí drobné Blackwish, které se pohybovalo od jemného čistého až k nervně vypjatému řevu, a to i při skákavém pohybu bez jediného zakolísání"
Zdroj: http://www.echoes-zine.cz/reporty/der-himmel-uber-berlin 

✎ MARASTMUSIS: "těžiště bylo ve skvělé vokální práci Blackwish, která se nebála střídat čisté pasáže s řevem i skřehotem. Do toho na pódiu tančila, svíjela se a nebála si zajít i mezi diváky. Prostě dělala z vystoupení zajímavou interaktivní show. I charismatický cover od Abby podtrhnul neortotodoxnost celého vystoupení. " 
Zdroj: http://www.marastmusic.com/Clanky/METALGATE-MASSACRE-5-3.-zakladni-kolo 

✎ FOBIAZINE: "(..)post či prog postupy, pomalé procítěné pasáže se střídají s ostřejšími, čistý éterický hlas s hrdelním řevem, je to, jak jsem psal výše, celkem schíza(...)"
Zdroj: http://www.fobiazine.net/article/10547/ona--the-calling/