LAHAR / RapsoD / Stolen Lives / Prosperity Denied / Dis-K47

Line-up:

Lahar (Písek, Prachatice) thrash-thrash

https://laharthrash.bandcamp.com/album/a-p-ijde-as 

Kdopak by tuhle tuzemskou jihočeskou chásku neznal? Stálice na české thrashové scéně! Po odchodu Banána, je za mikrofonem Iny z (GRIDE, RADIOLOKÁTOR...)

RapsoD (Jihlava) thrash-thrash

https://rapsodpunx.bandcamp.com/ 
http://bandzone.cz/rapsod 

Opět se bude míchat thrash core a punk po Jihlavsku. Rapsod se rozhodli na pár koncertů obnovit svoji aktivitu ve složení s bubeníkem Čípanem a Majtym na base. Nejedná se o žádný vzpomínkový parády, prostě se zahraje set a basta. Doražte, tohle není každý víkend!

PROSPERITY DENIED (Rakousko) hardcore punk / grind

http://prosperitydenied.bandcamp.com/ 

Tříčlený komando z Vídně, fungující skoro 10 let, kombinující blast beat, d beat, thrash, grind... se po dlouhé době vracejí do Čech!

Stolen Lives (THRASH & HELL CITY) thrash-thrash

http://bandzone.cz/stolenlives 
http://fuckingstolenlives.bandcamp.com/ 

V případě Stolen Lives lze čekat pořádnou porci thrashcoru. Můžete se těšit na na nějaké ty metalové vyhrávky podpořené hardcore složkou. A to vše zahrané na plný plyn, dle hesla play fast or dont. Aktuálně mají venku debutní velkou desku, která vyšla v kooperaci několika labelů. 

DIS-K47 (Znojmo) punk / d-beat

http://bandzone.cz/disk47

Původně jednočlennej projekt, dnes hrající v sestavě jak s mužským, tak i ženským zpěvem. Některé členy znáte z kapel Disfunkce mysli, Midnatt dod, SUMO nebo Motorment.

AFTERPARTY:

Diskoteror Sound System (Bratislava/Brno) diskoteror

https://www.facebook.com/DiskoterorSS/ 

Legendami opradené komando nekompromisných selektorov, odpalujúcich salvy socpopu a danceflooru s pôvodnými videoklipmy. Strhujúce audio-vizuálne inferno.