Kalle, Mara Jade, Kannout

Kalle - alternative / Tábor

>Táborská dvojice Kalle se po třech letech od vydání debutu vrátila s novou deskou Saffron Hills a hned získala nominace na ceny Vinyla a Apollo.
Minimalistické kytarové riffy Davida Zemana, uhrančivý hlas Veroniky Buriánkové a intimita společného pokoje, to je duo Kalle na své debutové desce Live from the Room i na novém albu Saffron Hills. Jejich okouzlující písničkářství k dosažení maximálního emočního efektu potřebuje jen o málo víc než pouhé nic a výsledkem je intenzivní hudba, ze které mrazí v zádech. Může za to hlavně osobitý hlas Veroniky, která ve skladbách My Lost Child nebo Ten Hours zpívá, jako kdyby na tom závisel celý život. 

http://www.kalle-music.com/ 
http://bandzone.cz/kalle 


Mara Jade — emo-progressive / Rakovník

> Instumentální kvartet z Rakovníka, který nedávno vydal svojí první dlouho hrající desku "Na zlomený srdce vedeš". 
Právě z této desky, která vznikla ve studiu Jámor a vyšla na vinylu pod labelem Happy Mutant, zahrají několik písní a neopomenou ani staré kousky z předchozího épéčka. Můžete se těšit na gradovaný nájezdy, zkreslený nášupy a porci emocí.

https://marajade.bandcamp.com/ 
http://bandzone.cz/marajade 


Kannout — alternative-post rock / Jihlava

> Takřka po roce vystoupí v Bezvědomí i Kannout. 
Jihlavská čtveřice na pomezí post-rocku a nervně atmosférických alternativních vln v čele se zpěvačkou Larou. České texty a temně zlověstná atmosféra. 
"Člověk může odehnat vlky od svého domu, nezabrání však, aby nevyli někde v dálce. Hluboko v lesích Vysočiny posloucháme ticho a tvoříme. Přemýšlíme. Hrajeme".

https://kannout.bandcamp.com/ 
http://bandzone.cz/kannout