Hentai Corporation / Straight / X-CORE / JegR

Časový harmonogram:

20:30 - 21:10 JegR
21:30 - 23:00 HENTAI CORPORATION
23:20 - 00:00 X-Core
00:20 - .......... Straight

Line-up:

HENTAI CORPORATION (Praha) - thrash-rock'n'roll

http://bandzone.cz/hentaicorp 
https://vimeo.com/76036988 

Hentai Corporation je česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy výjimečná nevídanou zběsilostí svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Během své existence tato formace získala pověst jedné z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás.

Zkrácená verze pro metaláky: Hentai ti natrhnou prdel, vosolej žalud a pocákaj ksicht tvý bábě! 

Straight (Jihlava) - hardcore rap

http://bandzone.cz/straight2 
https://www.youtube.com/watch?v=qkAbUbyGhC4 
http://hardmusicbase.cz/index.php?stranka=recenze_vypis&id=49296&m=1 (RECENZE)

Jihlavská HC klasika, 14 let na scéně, poprvé na pódiu v Bezvědomí!!!!!!!! Nedávno pokřtili nové CD V očích tma, které je velmi kladně přijímáno a kapela má skvěle nakročeno dostat se na špici českého hardcoru! Lidi pozor, protože STR8 jsou připraveni Vás novým materiálem rozsekat na sračku! 

X-CORE (Znojmo, Jihlava) - hardcore / metalcore

http://bandzone.cz/xcore 
https://www.youtube.com/watch?v=oxe6LRfXEnM 

Asi ne třeba představovat znojemskou formaci X-Core. Již 17 let na scéně! Nyní se kapela vrací do Jihlavy v tý největší síle, zbořit Bezvědomí!

JegR (Praha) - alternative/hardcore

http://bandzone.cz/dzegr

Současné uskupení nese název JegR a krom Rypara, který tentokrát kromě zpěvu, zastává i post baskytaristy, v ní sekundují Karel Vošta, coby kytarista a rytmiku doplňuje bubeník Richard Mastej. Kapela balancuje na pomezí různých stylů, čímž v podstatě navazuje na odkaz úspěšného Eleisonu, možná jen v ryzejší a přímočařejší formě. Trio zkušených muzikantů sází především na energii, upřímnou radost z muziky a na místy neotřelé postupy. Právě živá vystoupení jsou toho důkazem.