Fast Grind Fest 5

Zdarwar grind maniacs! Je libo opět prosypat hlavu v Bezvědomí??? V chýších dřevo mizí, mouky ubývá, do sýpek se raděj nikdo nedívá, ale ty by ses podívat měl! Tahle sýpka je po okraj plná a bude se z ní celý večer sypat!!

Večerem tedy prosypou:

BOWELFUCK

Znáš Bowelfuck? NE? Tahle pražská mršina vyvrhla naposledy v roce 2017 brutálně našlapaný album ,,Fragments,, a ukázala tak, jak se dělá švédskej grindec po česku!! Tohle bude peklo!!!

http://bandzone.cz/bowelfuck 
https://www.youtube.com/watch?v=5Hwx8BTZUeo 


BUT

Českobudějovickej grindcore buldozer poprvý v Jihlavě! Tahle mašina už má sakra něco narubáno! Jejich první deska ,,Call for Nemesis,, mě před lety velmi příjemně zadupala do země!!! Později po vydařeném splitu s Bowelfuck, personálních úpravách a teď již v zádech s novým matrošem, konečně rozbalí svůj grindválec i u nás v Jihlavě!YEAH!GRIND!!

http://bandzone.cz/but 
https://www.youtube.com/watch?v=svULpfNs5kc&t=22s 


INSISTENT

Nová grindová krev z Prahy a valí to rovnou pěkně od podlahy! Mlátička se členy Diphteria a dnes již nežijících DEOAG. Banda bude mít v dohledné době facebook strany, kde se o nich dozvíš víc! Můžeš se ale těšit na pořádnou rubanici!!!! Pecka!


PRŮMYSLOVÁ SMRT

Jihlavskej, skoro 15-ti letej projekt se členema ex.Disbeatless, ex. Messerschmitt 109 ,ex.Human Steak, ex.PVZ,Forever Krang, No God Rhetoric, Raving Ed s novou a starou tvorbou v zádech! Violence-hardcore navždy!

http://bandzone.cz/prumyslovasmrt 
https://www.youtube.com/watch?v=uyqU8w2_uz8 


SHITSYSTEM

Stále se zlepšující mladá smečka z okolí Brna, drtící nasranej grindec podle svýho gusta! Velice příjemná záležitost!!

http://bandzone.cz/_93349?at=info 
https://www.youtube.com/watch?v=qFhu2tJVfb8 


open hell gate 20:00 ,ale začne se v 21:00 jako fakt!
Kdo má distro,může dorvat s distrem,potažmo bistrem!:)


Info o rozpisu sýpek vyvrcholí v březnu!!