DRUM and BÉZ vole 9 | DEADLY VIPERZ (Akira&Anakin ) Let It Roll crew

✪ ✪ ✪ DEADLY VIPERZ (AKIRA & ANAKIN) ✪ ✪ ✪

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥   LET IT ROLL CREW   ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

http://www.letitroll.cz/let-it-roll-djs/deadly-viperz-akira-anakin-f0448d30.html
https://www.facebook.com/deadlyviperz
http://mp3.sety.cz/vysledek-hledani/set%7Cdeadly%7Cviperz.html

LIVE:
https://www.youtube.com/watch?v=Ls75jssnEPA
https://www.youtube.com/watch?v=OlsBFjyXaNk


 

Deadly Viperz - dva sehraní DJs Akira & Anakin - jsou na české scéně nejlepší volbou, pokud chcete slyšet nejčerstvější novinky i zapomenuté klasiky - vše spojené vypilovanými mixy - a navíc vidět působivou show (místy i s tanečními kreacemi), podávanou charizmaticky a s nadhledem...

Jak už to tak bývá, dobrý věci vznikají náhodou. Pár společných hraní, kdy B2B bylo spíš východiskem z časový nouze narvaných lineupů, dalo dohromady dva jezdce stáje Shadowbox - Akiru a Anakina. Po druhým společným výle- tu na Slovensko v roce 2005 zjistili, že je společný hraní prostě baví a že to asi baví i lidi na parketě a všude kolem. Okamžitě si vymysleli ostrej název Deadly Viperz (možná podle tehdy aktuálního Tarantinova Kill Billa) a jelo se. 

Akce, na kterých spolu od tý doby vystoupili už asi nikdo nespočítá, stejně jako desky, mixy a propocený trika tanečníků. Namátkou: Let It Roll, Cosmic Trip, Summer Of Love, Bush, Shadowbox@Roxy, Reset Open Air na Slovensku. Vystoupili po boku největších hvězd dnb nebe, jako Friction, Andy C, Spectrasoul, High Contrast, London Elektricity, Cyantific, Commix, Sub Focus, John B, Aphrodite, Roni Size, LTJ Bukem, Pendulum, Noisia, Chase & Status, Shy FX a dalších a dalších a dalších. 

 

Support:

Ultima crew DJs

http://www.ultimacrew.cz/ 

Ultima crew multižánrové uskupení Djs a promotérů z Vysočiny. Díky multižánrovosti je naše crew na Vysočině úplně jedinečná, nová a hudebně velmi rozmanitá. Crew se zabývá různými druhy hudby od Tech - Housu, Techna, Groovy Techna, Funky Techna, Hargroovu, Drum and Bassu.