Bug'n'Dub & Afarastafa

Sobotní večer v Bézu se poveze na vlně jamajských rytmů okořeněných špetkou hiphopu navrch. První slovo bude mít DJ BA2S se svým setem a vzápětí se k němu přidá Afarastafa. Tihle dva už nějakou dobu spolupracujou, tak se přijďtě přesvědčit, jak skvěle jim to šlape. Po nich přijde vrchol večera, pražští Bug'n'Dub, kteří se do Jihlavy vrací po několika letech. Tuhle naprosto originální bandu by si neměl nechat ujít nikdo, jehož srdce tepe na druhou dobu. Navíc se můžete těšit na úlety do latina, popu či dancehallu. Prostě lahůdka! A pro ty, co toho ještě nebudou mít dost, budou až do rána hrát zástupci brněnské scény Dub from the ground.

Line-up:

Bug'n'Dub - progressive/reggae (Praha)

http://bandzone.cz/bugdub
https://www.facebook.com/BUGnDUB-189722726611/timeline/

Kapela Bug'n'Dub (čti: bak en dap) vznikla začátkem prázdnin roku 2007 po rozpadu známé reggae skupiny Lion Taxi. Tvoří ji pět muzikantů, kteří nejsou na hudební scéně žádnými nováčky, např. Generál Kryshpeen (Pro Sound System), Matěj Havlíček (FastFood Orchestra), Jan Šimáček (Švihadlo, Riddimshot), Adam Koller (Aneta Langerová), Jiří Kynčl (Final Vision). Základním stylem jejich hudby je vysoce energické progresivní reggae, které se mísí s prvky dubu, latino, funku a rocku. Fanoušci se na koncertě můžou těšit na údernou show plnou pulzních rytmů, mohutné basy a kvalitního toastingu. Roman Holý o kapele a jejich debutové desce napsal: "Nečekane zvládnutý styl,výtečná atmosféra většiny tracků,na živo budoucí událost české scény." Společně s Romanem Holým kapela absolvovala i svůj první křest v zaplněném pražském klubu Futurum, kde si společně zahráli a samozřejmě také pokřtili čerstvou desku skupiny nesoucí název Journey to Babylon, za kterou kapela dostala nominaci na žánrovou cenu Anděl.

Afarastafa - rap/reggae (Jihlava)

http://bandzone.cz/afarastafa1
https://www.facebook.com/afarastafapage?fref=ts

AfaRastaFa - zakladatel projektu True Hip Hop a D.I.Y records
S mikrofonem v ruce jste ho mohli vidět už v jeho 13ti letech..
Má za sebou za ty roky přes 5 stovek vystoupení po celé ČR.
Mohly ste ho vidět na festivalech jako sou ReggaeMeeting,Sázava fest,Muffin,Mezi Ploty,Reggae Area,Serial Hip Hop Fest a spousty dalších ale i v zahraničí jako např : Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Polsko, Německo, Švýcarsko..
Také dělal předskokana hvězdám jako jsou Barrington Levy, Ziggi Recado, Tenor Fly, Cali P, Jahdan Blaccamoore, Deadly Hunta, Juakali, Bobo One, El Fata, SnoowGoons, Bongo Chilly, U Cee, Big Family, Sista Carmen, Tribuman, Juakali and many,many more

DJ BA2S - alternative/hip hop (Praha)

http://bandzone.cz/ba2s
https://www.facebook.com/djba2s

Nejen po boku Afarastafy, ale i se svým DJ setem se představí jeden z veteránů české hip hop scény, spoluzakladatel legendárních Chaozz, dnes rezident pražského klubu Chapeau Rouge, DJ BA2S!!!

Mango Sheikh - dub/psychedelic (Jihlava)

http://bandzone.cz/mangosheikh
https://soundcloud.com/mango-sheikh

Další zástupce lokální scény, přes rok fungující one man band z Jihlavy. Hypnotický spojení digitálu a analogu, exotickejch samplů z hlubin času, nadelayovaný kytary a houpavejch beatů... dub, elektronika, psychedelie i hip hop, vše real-time a naživo!

Afterparty: Dub from the ground

https://www.facebook.com/dubfromtheground

...je brněnské uskupení selektorů a nadšenců do soundsystémové kultury. Kluci už od roku 2013 pořádají svoje akce v areálu továrny Vlněna v Brně a jejich pověst je začíná předcházet. Na svých akcích neustále pracují a vylepšují je, zároveň si jedou v DIY, což ceníme velice, a i proto jsme rádi, že nám v sobotu večer/neděli ráno ukážou tři z nich, zač je toho dub