TRIBUTE TO BOB MARLEY /FYAH SOUND/ /MC BARABBA/

Zdravíme všechny příznivce REGGAE & DUB music.

Tato akce bude věnovaná památce Boba Marleyho,který by v tento den oslavil 71 narozeniny.

V průběhu celého večera se můžete těšit na striktně vinylovou selekci,plnou pozitivních vibrací,která bude doplněna živým vokálem.

Za gramofony se představí česko/francouzský projekt FYAH SOUND a další účinkující,kterými jsou LIONESS IVA a RAS IKEL. Svůj talent předvede na mikrofonu MC BARRABA.

FYAH SOUND /CZ-FR/

Toto propojení českých a francouzských dubových sil, které tvoří Loic DeNiro /FR/ a Dasha Fyah /CZ/, vzniklo v roce 2006 v Londýně a svoji existenci Fyah Sound vpodstatě zahájili rezidencí ve známém brixtonském klubu Hootananny, kde za své působení zahráli mj. jako support při koncertech Michaela Propheta, Macka B, Earla 16 a dalších. V tomto klubu také Fyah Sound v roce 2011 uspořádali londýnskou premiéru a release party českého dubového labelu United Forces Of Dub.
Kromě Hootananny si Fyah Sound během svého působení v Londýně zahráli v mnoha dalších klubech a po svém boku pravidelně uvítávali hostující MCs. Spolu s nimi pravidelně vystupovali El Fata, MC Oli, občas také Brian Bless nebo Rueben Mystic.
Nyní, se základnou v České republice, Fyah Sound stále pokračuje ve své dubové zálibě a činnosti, a svou vinylovou selekci rotuje v pražském Crossu, na pravidelných večírcích v rámci Sunday Dubwise v Paláci Akropolis a na jiných místech v Praze i po republice.
Každý ze členů Fyah Soundu se věnuje také vlastním hudebním aktivitám, Loic DeNiro působí i na poli funku a urban beats a jako tvůrce vynikajících videí z dubových večírků (King Lo Productions) a Dasha Fyah se nadále věnuje rezidenci v londýnské Hootananny, svému pravidelnému pořadu na mezinárodním Dub Force Radio (který streamuje také české Radio Rastafari), spolupráci s pražským klubem Cross a hraní po České republice a v zahraničí.

Dasha Fyah links:
https://www.facebook.com/DJ-Dasha-Fyah-Fyah-Sound-106393019442541/ 
https://soundcloud.com/dj-dasha-fyah 

Loic DeNiro links:
https://www.facebook.com/King-Lo-Production-1602966846589477/ 


MC BARABBA /IT/

Mc Barabba, rodák z Neapole, se seznámil s roots reggae dub music na počátku nového milénia díky ustavičné činorodosti tamní soundsystémové scény. Tak se také dostal k nezávislému rádiu Radio di Massa, kde v rámci pořadu Milidanz Station sdílel mikrofon se spoustou lokálních zpěváků, toasterů a deejays. Tato aktivita byla impulsem pro všechny zůčastněné, díky kterému vznikl za pomoci starší generace Voice of the people soundsystem. V současné době žije Mc Barabba v ČR a začíná spolupracovat s místními selektory a soundsystémy.