Slam poetry CZ v Bezvědomí

Slam poetry CZ

SLAMOVÝ BOX POPRVÉ V JIHLAVĚ
Dnes večer exkluzivní příležitost shlédnout ostrý pěstně-poetický souboj dvou výřečníku na poli slamu. Pár soupeřů, pět kol, deset textů večera... 
Divák určí vítěze!
www.slampoetry.cz 

...nicméně těžko zakecat chmurnou zprávu: mistr ČR Dr. Filipitch a vicemistr Tukan, kteří měli být večer přítomni, se, bohužel pro Vysočinu, budou účastnit pražského Master's slamu, u kterého musel být termín narychlo přesunut o den napřed, tj. na dnešek. Za oba performery se nepovedlo najít náhradu. Situaci zavinila organizační chyba, moc se za ni omlouváme.

Jihlavský slam ale nebudiž nechán ve štychu - Svahilec a Caledon garantují vymačkání poslední krůpěje potního moku, k plnému nahrazení obo svých kolegů!

I VE DVOU TAKOVÝ BUGR, ŽE KOUZELNÍK ANI PŘIJÍT NEMUSÍ!

A zábava - vesmírná: 
https://www.youtube.com/watch?v=iRYx8JyRBt0 

Publikum se nechává uhranout, rozesmát, rozplakat, dojmout - stejně tak může při sebemenším náznaku chyby a tuctovitosti soutěžícího nemilosrdně vypískat. 

Vstup: 100 CZK

Někdy samotné slovo „poezie“ odpuzuje lidi. Proč tomu tak je? Protože to tak udělali ve školách. Slam vrací poezii zpět k lidem…"Potřebujeme, aby si lidi říkali poezii navzájem. Tak ukazujeme naše hodnoty, srdce, věci, které nás učí, jakými jsme…“ (Smithsonian Magazin, 1992)