Silvestr v Bezvědomí

Přemýšlíte kde oslavit Silvestra? Nedopadla chata kam jsi měl namířeno? Nechceš tlačit chlebíčky doma na gauči? Nechceš slavit s celou Jihlavou na náměstí? Nebo prostě potřebuješ jít do Béza i na Silvestra?

Tak neváhej!!! Davové nadšení (nebo šílenství? :D ), rekordy v zapomenutých hodinách, zážitky až do léta a liquid do plnejch!!! Bezvědomí opět dosáhne svého jména :D Zahraje naše známá sestava ze Zlína - Myslo crue se svými povedenými sety. Po půlnoci i s Mc Maybe :-) Připravíme něco k zakousnutí a jako vždy, pivo poteče proudem a o zábavu bude postaráno do ranních hodin! 

Pokud by jsi chtěl potěšit nejen barmany, ale i návštěvníky, tak můžeš.. Je to velice lehké :) Připrav i ty něco dobrého a přijď se s tím pochlubit ;-)


Myslo crue Djs Brave & Jukin (Zlín) Liquid DnB

https://www.mixcloud.com/myslocrue/ 

Dvojice praštěných nadšenců Djs Brave & Jukin.
Jako MysloCrue se dostali do podvědomí i díky akcím, které pořádali. Připomeňme si např. Zimmer Frei, Běž do Háje a spoustu dalších. V jejich setech uslyšíte Liqud, Deep a Jazzy DnB s našlapanými zvuky a křupavými Bassy! Nebojí se však sáhnout do jiného šuplíku a zahrají i kvalitní Deep House, House a tech house. 


Nacpeme si pupky, zapijeme to pivkem, proložíme panákem, dáme přípitek... Neboj večer to vytančíš! 
Čekáme tě Bézo!!!