Psyland

První párty ve znamení Psytrance a Techna, kterou Jihlava ještě nezažila. Vaše oční nervy nabudí Smotys se svými dekoracemi, které Vás nakopnou k nekonečnému tanci. Na programu bude tvrdší Dark Psy v kontrastu s jemnějším Full-on prokládané Kořením ve formě Techna a HardTechna. Tato akce Vás zaručeně omráčí, ale přitom bude fungovat jako resuscitace proti běžné nudě, kterou zažíváte.
 

Manwë 

https://soundcloud.com/0manwe0 

Ostřílený mladý DJ, který se nebál zahrát i na akcích typu OA Letní Zvěř nebo Spring is Comming.Hraje především DarkPsy nebo Forest a dokáže vás dostat do stavu kdy nejste schopni nic jiného než tančit.


Oscar

https://soundcloud.com/ondra-jarkovsk/dj-oskar-dark-light-of-trance 


Dj Fizzy

https://soundcloud.com/tom-fizzy-fi-er/2016-06-05-10h21m33 

Začínajícího DJ´e FIZZYHO elektronická hudba provází téměř celý život. Do techno hudby se zaposlouchal po návštěvě své první velké akce pod názvem Citadela Nebula v roce 2004 a tam to vše začalo. Poté pravidelně navštěvoval všechny známé párty jako je Apokalypsa, Imperium a Summer of Love. Z názvů akcí, které navštěvoval, plyne, že jeho srdce bije v rytmu Hardtechna, Techna a tvrdších beatů Minimalu.


Smotys

https://soundcloud.com/user-140171332/dj-smotys-sumer-set 

Také začínající DJ, ale již od mala tíhnul k tvrdším odvětvím Techna a Trance.Dnes se věnuje na plno PsyTrance a nebojí se ani Minimal Techna,House,Trance.Jeho sety jsou výrazné tvrdšími přechody a jeho výběr tracků vás zaručeně donutí si zadupat až do rána.