Noostrak / CHASING CHRISTY / Sail This Ship Together

Line-up:

Noostrak (Havlíčkův Brod) progressive / death core

http://bandzone.cz/noostrak 
https://www.youtube.com/watch?v=g1OQ7FQaPcc 

Kapela Noostrak z Havlíčkova Brodu vznikla na přelomu roku 2002/2003, kdy se kytarista Michal Florian a bubeník Jarda Soukup, tehdy jako devítiletí, rozhodli založit kapelu. Spolu s basákem Jakubem Pekařem v této sestavě působili až do roku 2004. 
Přelomový se stává rok 2011. Ke kapele se připojuje současný basák Vašek Jaroš, zpěvák Luboš "Fred" Kristek (Smashed Face) a kapela začíná s novým repertoárem hojně koncertovat. Na podzim se pouší do náhrání debutového alba a kapela vyráží na první evropské turné s kapelou Sarah Where Is My Tea.

CHASING CHRISTY (Havlíčkův Brod) 

http://bandzone.cz/chasingchristyhc 
https://www.youtube.com/watch?v=fDtfUvphOKo 
Ostřílená, hardcorová krev na havlíčkobrodské scéně, která vznikla z bývalých členů Coca Core Company. Vznik této kapely se datuje k lednu roku 2014. V první polovině roku dochází k ustálení sestavy a je již jasné, že kapela dostane novou podobu a CCC je již jen příjemnou vzpomínkou.
V létě kapela dokončuje 5 songů, které vydala v říjnu roku 2014 na CD 18 BROKEN BONES a křest alba proběhl na listopadovém NOVEMBER WEEKENDU. Během pár týdnů Chasing Christy zveřejní ještě lyric video k písni LIGHT UP. Je jasné, že tahle banda má ambice prodrat se do popředí CZ/SK hardcorové scény. Začátkem roku 2015 vypouští hned singl Libra a zanedlouho i The Course s videoklipem. 
V současné době kapela objíždí už zahraniční země jako Německo, Rakousko nebo sousední Slovensko a shání další a další koncerty.

Sail This Ship Together (Písek) hardcore

http://bandzone.cz/sailthisshiptogether 

Mladá parta z Písku ubírající se k žánru beatdown hardcore, která vznikla začátkem roku 2014. Již v létě téhož roku vypustila dva singly a sdílela pódium např. s No Zodiac, Unite 731 nebo třeba Bloodshed Remains. V roce 2015 pak např. s DCA, In Other Climes či Chamber of Malice. Mezi současné novinky patří vydání music videa na song “Humanity Disorientation“ z nadcházejícího debutového alba “ROOTS OF HATE“