Mucha

Line-up:

MUCHA (Brno) punk schlager

http://bandzone.cz/mucha 
https://www.youtube.com/watch?v=goQtQb-U7OI 

Mucha je brněnská femipunková kapela sdružená kolem mladé písničkářky Nikoly Muchové. Nikola vystupuje od svých patnácti let. Původně vystupovala sama s kytarou, pro ostré slovo nešla nikdy daleko a vůbec se u toho nečervenala. Snad proto bývá také někdy přezdívána jako „Záviš v sukni“. Později se obklopila kapelou zkušených drsňáků (muzikantů známých z kapel Květy, Ty Syčáci či Budoár staré dámy), kteří dávají jejím nemilosrdným písním ještě sytější barvy. Debutové album vyšlo na jaře 2013. Úplně slušné i úplně sprosté písně pro chytré lidi.

Ajdontker (Havířov) punk rock

http://bandzone.cz/ajdontker 
https://www.youtube.com/watch?v=t4aXDRdDF9g&ab_channel=KapelaAjdontker 

Téměř 5 let působení, přes 175 odehraných koncertů, několik vydaných EP a singlů, videoklip na píseň Dva světy, festivaly jako jsou Rock for People, Sázavafest či OAMF Přeštěnice, kvalitní české texty, chytlavé melodie a koncertní energie - to jsou Ajdontker! 

STOKER ONE MAN BAND těžký blues - rock´n´roll

https://www.youtube.com/watch?v=snuQ2C-QXck 

Kdo byl druhý den na Otevíračce Bezvědomí, určitě nezapoměl!!!!! Pro všechny co na druhém dnu otevíračky nebyly, je tenhle pán povinost! 
Basista dobře známého Dead Camel Blues Bandu se svým sólovým projektem. Jeden člověk, hrající zároveň na resofonickou kytaru (rozuměj železnou), bicí a foukací harmoniku. Ke všemu zároveň přes kytarové a basové kombo. Přijďte se poslechnout tohohle starýho parda a jeho rychlý, těžký a brutální blues.