Electro Event vol. 2

V pořadí druhý díl našeho elektronického zkoumání. Vše nové, mladé a neprobádané z řad české electro-alternativní scény. Pokud máš dost sezení doma na zadku a poslouchání té samé hudby, je tento koncert přímo pro tebe. Přijď si hodit bokem a zapařit až do ranních hodin. Bezvědomí je tu pro všechny co se nespokojí jen s klasikou, ale i pro dobrodružné duše, kteří chtějí objevovat stále nové věci na poli hudebního světa.

Kyklos Galaktikos (hip-hop, electro, experimental, noise)

https://kyklosgalaktikos.bandcamp.com/album/mezi-lovci-mezer 
http://www.kyklosgalaktikos.cz/index.html 

Dva muži, jedna žena. Trio, pro které hudební škatulkování není žádnou hranicí. Pro jednoho noise, pro druhého experimentální electronica, pro třetího budoucnost českého hip-hopu. Mix tak nevšední, že ho musíte slyšet naživo, abyste uvěřili, v čem tkví krása a potenciál této mladé talentované skupiny. Pokud jste u nás byli na nedávném koncertě WWW, neměli byste si tento koncert nechat ujít.

 

Killierankie (Zlín) experimental synth noise 

https://soundcloud.com/killiekrankie 

Duo chlapců, kteří se potkali na Fakultě multimediálních komunikací ve Zlíně, řádně zakalili, spojili síly a vdechli duši naprosto osobité, elektronické hudbě. Můžete se těšit na spoustu neslýchaných zvuků, spousty podivných udělátek s diodami a zaručený nevšední hudební zážitek.

Hitachi II a Genoslaw (Praha/Český Krumlov) electro techno erotica 

http://www.soundcloud.com/dynamixxprince/ 
http://soundcloud.com/genoslaw 

Električtí jediové, kteří se nám představili již na prvním electro eventu, si to u nás natolik oblíbili a my je, že jsme je prostě museli pozvat znova. Genoslaw je ta půlka s Fertillizer, která se stará o electronickou část a Hitachi II na nás nenechal triko suché se svým electro-techno setem. Uběhlo pár měsíců a ze vzdálené galaxie se k nám vracejí s naprosto nabouchanou vesmírnou hudbou. Zda se přidali k temné či světlé straně síly, je otázka na kterou najdete odpověď návštěvou této akce…

Translators Brothers (Jihlava) google electro punk 

https://www.facebook.com/Translators-Brothers-145342852489823/ 

Co vznikne, když barmana a hlavního designera našeho klubu v pět ráno chytne múza? Vzniknou Translators Brothers - první kapela na světě, která ke své hudební produkci používá výhradně google překladač. Zároveň jediná kapela, která se dala dohromady jednou SMSkou. Těšte se na mnohovrstvý techno punk v mnoha světových jazycích včetně češtiny.

The Shadowplace (Jihlava) alternative electronica 

http://bandzone.cz/_71707?at=info 

Věřím, že pro mnohé domorodce neznámý umělec. O to více byste se měli přijít podívat a podpořit tohoto již ostříleného muzikanta, který spojuje synťáky s kytarou a videoprojekcí. 
Nechme se tedy unést na vlně tohoto originálního audiovizuálu.