Drum and Béz vole 4 / Schooler (Let It Roll crew)

✪LET IT ROLL CREW✪    Schooler    ✪LET IT ROLL CREW✪


>>>> DJ Schooler <<«

https://www.youtube.com/watch?v=4bwzDvPoBwU 
https://www.youtube.com/watch?v=oZ-2TD6crp0 

Schooler je z nové generace djs, kteří se doslova narodili s uměním ovládat tančící dav. Jeho práce za mix pultem byla oceněna v DnB Awards druhým místem v kategorii objev roku 2012 a o rok později se zasloužil rovněž o druhé místo v nejvyší kategorii DJ roku 2013.

Píše se rok 2004 a Adam Rapák, dnes lépe známý jako DJ Schooler, přichází vůbec poprvé do styku s gramofony a na dvanácti-palcových vinylech lisovanou hudbou Drum and Bass. Do roku 2010 o sobě Schooler dává vědět na mejdanech převážně na Valašsku, Ostravsku či na půdě rodného města Studénky. Právě rok 2010 je však pro jeho Djské působení zlomový, jelikož přichází do kontaktu s lidmi okolo Cocroach Sound System a tím se zcela změní jeho pohled na věc.

Zlomený beat se mu zarývá hlouběji a houběji pod kůži a DJské působení se tak posouvá na přední příčky jeho priorit. Běhěm následujících několika let se dostává do povědomí vyznavačů BPM tempa 172 po celé ČR, čehož můžou být důkazem výsledky ankety Czech Drum & Bass Awards za rok 2012, ve které ukořistil 2. příčku v kategorii objev roku a o rok později, ve stejné anketě, získává 2. místo v kategorii dj roku.

V současné době od jeho vystoupení očekávejte energickou show plnou rychlých a přesných mixů, promyšlené ale i neočekávané změny nálady i sub-žánrů. 


Support: Ultima crew DJs

http://www.ultimacrew.cz/ 

Ultima crew multižánrové uskupení Djs a promotérů z Vysočiny. Díky multižánrovosti je naše crew na Vysočině úplně jedinečná, nová a hudebně velmi rozmanitá. Crew se zabývá různými druhy hudby od Tech - Housu, Techna, Groovy Techna, Funky Techna, Hargroovu, Drum and Bassu.

Sleduj událost další informace doplníme.