Drum and Béz vole 3 | Suki & Snookey

✪LET IT ROLL CREW✪  Dj Suki a Dj Snookey!  ✪LET IT ROLL CREW✪


>>>> Dj Suki <<<<

http://www.letitroll.cz/let-it-roll-djs/suki-531c010a.html 
https://www.facebook.com/deejay.suki/ 

Rozhovor a set ke stažení
http://www.drumandbass.cz/news/detail/6979-dj-suki--rozhovor-a-set-ke-stazeni.html 

Suki - Let it Roll mix
http://mp3.sety.cz/suki-let-it-roll-mix-mp3.html 

DJ Suki patří mezi největší legendy české drum & bassové scény. Zlomeniny hraje již 10 let; před nimi se zaměřoval na hip hop nebo techno. Na party od něj lze čekat většinou veselé a skákavé rytmy zahrnující prvky reggae. Specifické jsou pro něj rychlé mixy, hraní nevydaných dubplatů a stálá překvapení. DJ Suki je také zakladatel akce Let it Roll, která je vždy hojně navštěvovaná a respektovaná a stala se festivalem roku dle Drumandbass.cz Awards v každém roce. Titul party roku pak získala i jeho noc Take Control v Abatonu a v roce 2011 Drumandbass Rodeo v Matrixu. Díky těmto a mnohým dalším povedeným eventům (reggae koncerty v Lucerně, festivaly Reggae Meeting nebo Real Beat) byl již poněkolikáté osloven ke spolupráci s největšími českými festivaly na jejich dramaturgii.


>>>> Dj Snookey <<<<

LET IT ROLL CREW, BasSistaz crew

http://www.letitroll.cz/let-it-roll-djs/snookey-c24ba26a.html 
https://www.facebook.com/djsnookey/ 
https://twitter.com/snookeydj 
https://soundcloud.com/snookey 
https://www.facebook.com/BasSistaz/ 
www.bassistaz.com 

Snookey - Sabajdyka set
http://mp3.sety.cz/snookey-sabajdyka-mp3.html 

Dj Snookey se ve vodách drum n bassu pohybuje od roku 2008, kdy začínala hrávat se sound systémem Ram’n‘bajss. Od roku 2011 je členkou ryze dívčí crew BasSistaz. Její neoblíbenější odnoží dnb je deep a neuro.

K DJingu se Snookey dostala v roce 2008 a v začátcích zaplňují její vinyl bag hlavně liquid-funkové desky. Ve stejném roce se přidává i k soundsystemu Ram’n’bajss, společně s ostatními členy pořádají od roku 2010 party Ladies Rules v Kutné Hoře. Čím dál více se začíná objevovat v pražských klubech jako je Cross nebo Matrix, ale i na různých klubovkách a open-airech po celé ČR. Další důležitý moment nastává v dubnu 2011, kdy Kan-Jacca zakládá DJane crew s názvem BasSistaz a Snookey se stává jednou z 6 zakládajících členek. V současné době (říjen 2014) se crew rozrostla až na počet 18 DJek - z ČR i ze Slovenska.

Během roku 2012 začíná postupně přecházet z vinylů na CDs. Tím nastává i určitá změna selekce - od melodičtějších a tanečnějších poloh drumandbassu se posunuje k těm temnějším. V jejích setech můžete v současnosti slyšet jak minimalistické deepové tracky, tak i tvrdší neurofunk. Mezi její oblíbené producenty patří např. Alix Perez, Rockwell, Emperor, Maztek nebo Mefjus. Z českých to jsou Forbidden Society, Rido, A-Cray, Tom SMall a Dreamworkers.
 

Support: Ultima crew DJs

http://www.ultimacrew.cz/ 

Ultima crew multižánrové uskupení Djs a promotérů z Vysočiny. Díky multižánrovosti je naše crew na Vysočině úplně jedinečná, nová a hudebně velmi rozmanitá. Crew se zabývá různými druhy hudby od Tech - Housu, Techna, Groovy Techna, Funky Techna, Hargroovu, Drum and Bassu.

Sleduj událost další informace doplníme.


Vlez:
před 22:00 - 90,-
po 22:00 - 120,-