Drum and Béz vole 2 | Suki & Snookey

Po úspěšném a vyprodaném prvním dílu Drum and Béz vole 1 Vám představujeme line-up pro další díl. Pozvání tentokrát přijala hned dvojce známých DJs z Let it roll crew - DJ Suki a DJane Snookey!

DJ Suki patří mezi největší legendy české drum & bassové scény a je také zakladatelem akce Let it Roll, která se stala v každém roce festivalem roku dle Drumandbass.cz Awards. Svou selekci umí přizpůsobit každému typu akce - zvládne vystřihnout tvrdý set, stejně jako navodit pohodovou atmosféru deepovými tracky a rád si do svého bagu zabalí i desky jiných žánrů, příležitostně breakbeat nebo dubstep.

DJane Snookey je již asi neznámější zástupkyní ženského pohlaví na české dnb scéně! Je aktivní členkou Let it roll crew a ryze dívčí crew BasSistaz. V jejích setech můžete v současnosti slyšet jak minimalistické deepové tracky, tak i tvrdší neurofunk. Mezi její oblíbené producenty patří např. Alix Perez, Rockwell, Emperor, Maztek nebo Mefjus. Z českých to jsou Forbidden Society, Rido, A-Cray, Tom SMall a Dreamworkers.

Line-up:

  • Suki / LET IT ROLL CREW
  • Snookey / LET IT ROLL CREW, BasSistaz crew
  • Pan Cífka vs Anton / Keramzit Sound System
  • Li-bass / Ultima Crew
  • Lintu / Ultima Crew 

SUKI

LET IT ROLL CREW

http://www.letitroll.cz/let-it-roll-djs/suki-531c010a.html 
https://www.facebook.com/deejay.suki/ 

Rozhovor a set ke stažení
http://www.drumandbass.cz/news/detail/6979-dj-suki--rozhovor-a-set-ke-stazeni.html 

Suki - Let it Roll mix
http://mp3.sety.cz/suki-let-it-roll-mix-mp3.html 

Suki je jednou z nejdůležitějších postav domácí scény, díky níž se odehrály desítky parties a festivalů - Let It Roll především. I přes důležitost jeho práce si umí vyhradit spoustu času na pilování DJingu a předvádí vždy jen perfektní harmonické mixy, sleduje novinky.

DJ Suki patří mezi největší legendy české drum & bassové scény. Zlomeniny hraje již 10 let; před nimi se zaměřoval na hip hop nebo techno. Na party od něj lze čekat většinou veselé a skákavé rytmy zahrnující prvky reggae, specifické jsou pro něj rychlé mixy, hraní nevydaných dubplatů a stálá překvapení. Svou selekci však umí přizpůsobit každému typu akce: zvládne vystřihnout tvrdý set, stejně jako navodit pohodovou atmosféru deepovými tracky a rád si do svého bagu zabalí i desky jiných žánrů: příležitostně hraje i breakbeat nebo dubstep.

Již několik let se často představuje v DJském tandemu s jeho kolegou Pixiem. Suki hrál snad na všech místech v Čechách, mnohých na Slovensku, se svými deskami ale cestoval i do Polska, Španělska, Velké Británie nebo Indie.

Sukiho s českou taneční scénou propojilo i osmileté působení ve vinyl shopu TSP Records a hlavně promotérské schopnosti. Akce Let it Roll, vždy hojně navštěvovaná a respektovaná událost, se stala festivalem roku dle Drumandbass.cz Awards v každém roce. Titul party roku pak získala i jeho noc Take Control v Abatonu a v roce 2011 Drumandbass Rodeo v Matrixu. Díky těmto a mnohým dalším povedeným eventům (reggae koncerty v Lucerně, festivaly Reggae Meeting nebo Real Beat) byl již poněkolikáté osloven ke spolupráci s největšími českými festivaly na jejich dramaturgii.

Snookey

LET IT ROLL CREW

http://www.letitroll.cz/let-it-roll-djs/snookey-c24ba26a.html 
https://www.facebook.com/djsnookey/ 
https://twitter.com/snookeydj
https://soundcloud.com/snookey 

Snookey - Sabajdyka set
http://mp3.sety.cz/snookey-sabajdyka-mp3.html 

Dj Snookey se ve vodách drum n bassu pohybuje od roku 2008, kdy začínala hrávat se sound systémem Ram’n‘bajss. Od roku 2011 je členkou ryze dívčí crew BasSistaz. Její neoblíbenější odnoží dnb je deep a neuro.

K DJingu se Snookey dostala v roce 2008 a v začátcích zaplňují její vinyl bag hlavně liquid-funkové desky. Ve stejném roce se přidává i k soundsystemu Ram’n’bajss, společně s ostatními členy pořádají od roku 2010 party Ladies Rules v Kutné Hoře. Čím dál více se začíná objevovat v pražských klubech jako je Cross nebo Matrix, ale i na různých klubovkách a open-airech po celé ČR. Další důležitý moment nastává v dubnu 2011, kdy Kan-Jacca zakládá DJane crew s názvem BasSistaz a Snookey se stává jednou z 6 zakládajících členek. V současné době (říjen 2014) se crew rozrostla až na počet 18 DJek - z ČR i ze Slovenska.

Během roku 2012 začíná postupně přecházet z vinylů na CDs. Tím nastává i určitá změna selekce - od melodičtějších a tanečnějších poloh drumandbassu se posunuje k těm temnějším. V jejích setech můžete v současnosti slyšet jak minimalistické deepové tracky, tak i tvrdší neurofunk. Mezi její oblíbené producenty patří např. Alix Perez, Rockwell, Emperor, Maztek nebo Mefjus. Z českých to jsou Forbidden Society, Rido, A-Cray, Tom SMall a Dreamworkers.

Pan Cífka vs Anton / Keramzit Sound System

https://www.facebook.com/KERAMZITSOUNDSYSTEM 
https://www.facebook.com/DJ-Pan-Cífka-490294754464031 

V b2b setu se představí duo Pan Cívka a Anton z Keramzit sound systemu.

Lintu / Ultima Crew

http://ultimacrew.cz/index.php/djs/5-lintu 

Mladá djka, která se v hudební sféře pohybuje již několik let.  Původně se orientovala na techno a schranz, poté přestoupila na rychlejší tekno a u tohoto stylu zůstala.. Rychlé beaty happy tekna osvěžují drumově orientovaný repertoár Ultima crew.

Citát Lintu: "Kdo chce pochopit tekno, nepotřebuje ani tak sluch, jako srdce."

Li-bass / Ultima Crew

http://ultimacrew.cz/index.php/djs/5-lintu 

Velmi zkušený dj, který po několika letech v jednom nejmenovaném sound systemu odešel tvořit vlastní crew. Jeho nápady a myšlenky tuto skupinu velmi obohacují, jak tvořením dekorací, tak i svojí bezchybně hranou hudbou.  Zaměřuje se na drum and bass, ale na každé párty končí svůj set teknem a hardcorem. Jeho vinyly jsou bezprostřední a výstřední. Každý návštěvník si v jeho setu vždy najde tu svou.