Don Juan Disco & Tom Holič, Qbeat, ktva, Patrick

LIVE ELECTRONIC MUSIC - HOUSE - ELECTRO - TECHNO - BEATBOX - LOOPS&LOVE


Don Juan Disco & Tom Holič (Brno/electro house live act)

Don Juan je brněnská postavička, která je dobře známá i v našich končinách. Do Jihlavy ale tentokrát nezavítá se svojí retro disco one man show - své síly totiž spojí s dalším talentovaným brněnským hudebníkem Tomem Holičem. Jejich atmosférický set, ve kterém kombinují naživo hrané housové beaty a loopy s vlivy jazzu, popu, funku či electra a živou hrou na trumpetu a syntezátory, jste mohli slyšet například již v DKO během posledního MFDF. Doufáme, že se jim podaří vytvořit stejně kouzelnou atmosféru i na masivním zvuku v Bezvědomí.

https://soundcloud.com/tom-holic 
http://bandzone.cz/donjuandisco 


Qbeat (Kutná Hora/beatbox)

Člen početného acid rapového hejna PTAKZ (Edoshův Kurník, IDKFA, SEkS std.), které má jedno ze svých zimovišť i v Jihlavě. Qbeata můžeš často vidět a slyšet, jak beatboxem doprovází koncerty Edoshova Kurníku, do Jihlavy ale tentokrát dorazí se svým vlastním setem, ve kterém naživo loopuje beatbox, samply i vokály a kromě rapu a hip hopu volně proniká i do dalších stylů, od dubstepu a trapu až k d'n'b a electru. 

https://www.youtube.com/user/Kubiny1 


ktva (Zlín/techno)

Jediný zástupce něžného pohlaví, nadějná módní návrhářka s kořeny na Vysočině, která se skvěle cítí za dj pultem a parket pokaždé roztančí svými pestrými a hravými sety se svěžím současným zvukem.

https://soundcloud.com/kristyna_coufal 


Patrick (Jihlava/house)

Jeden ze základních pilířů jihlavské houseové scény, člen Elektrio a KOPR. Více netřeba představovat.

https://soundcloud.com/kopr-patrick-nikky