Big Friday Tropical Riot | CHONG X / 142 BPM

Na Velkej Pátek vyrazí z protilehlejch konců dé_jedničky DJ Chong X a crew 142 bpm, aby se střetli uprostřed Vysočiny a položili základ dalšímu nezapomenutelnýmu mejdanu v Bezvědomí. Zapomeňte na d'n'b, house nebo tekno, tenhle večer vám dokáže, že taneční hudba může nabývat mnohem barvitějších podob. Těšte se na pestrou selekci rytmů, zvuků a basovejch vibrací z celý planety s intergalaktickým potenciálem a to na zvuku, kterej nemá v Jihlavě konkurenci.


CHONG X

https://soundcloud.com/chong-x 

Chong X je DJ, producent a remixer z Prahy, kterej se pohybuje na hudební scéně už téměř dvě desítky let. Začínal jako raggajungle dj, ale jeho kariéra se ubrala trochu jiným směrem, když se přestěhoval do Peru a aktivně se zapojil do místní scény, která kombinuje současnej klubovej sound s jihoamerickou hudební tradicí a ze který vzešly v nedávnejch letech projekty jako Animal Chuki nebo Dengue Dengue Dengue. Ve svejch setech hraje Chong X živelnou směs moombahtonu, tropical bassu, dancehallu i ayahuaskou nasáklých tracků inspirovaných peruánským folklorem. Na soundcloudu má početnou armádu následovníku, jeho tvorba zaznamenala mezinárodní ohlas na blozích jako TropicalBass.com nebo Mad Decent a jeho tracky a remixy hraje třeba Diplo z Major Lazer nebo Dillon Francis. V současnosti můžeš Chonga poslouchat pravidelně i na Rádiu 1, kde uvádí pořad Global Amigos. Stejnej název nese i série akcí, který Chong pořádá v klubu Cross a kam se mu podařilo přivízt takový jména jako Chancha via Circuito, Kumbia Queers nebo Fauna. 

http://old.hulkshare.com/zebcvk7kqbcw 
https://www.youtube.com/watch?v=i5_HnbOKZrY 


142 BPM - Djane Moreea, Don Pedropoulos, DJ Nubian

https://www.facebook.com/142bpm 

142 bpm je uskupení DJs z Brna, který se od roku 2007 věnuje společnýmu hraní, pořádání mejdanů i produkci vlastních tracku. Do Bezvědomí dorazí ve složení Djane Moreea, Don Pedropoulos a DJ Nubian. Každej z nich má trochu jiný hudební preference, takže výsledkem jejich společnýho hraní jsou hodně eklektický a rozmanitý sety, ve kterejch není nouze o překvapení. V podání 142 bpm se tak můžete těšit na směs dubstepu, garage, dubu nebo grime, kterou se nebojí okořenit exotičtějšími rytmy bhangry, baile funku, afrobeatu.