Bézo full HOUSE vol1: Gat Electra, KOPR

A je to tady..
Dlouho očekávaný mejdan v Bezvědomí se blíží. Chystáme pártošku plnou HOUSE music, electro, techhouse, progressive, deep.... 

Jako hlavní hosté k nám přijedou zahrát Gat Electra ze Znojma! Těšit se tak můžete na vytříbené mixy od residentů VK Studio + Martin Kepy.

Jako další vystoupí jihlavská půda, která si tento mejdan nemůže nechat ujít... naši oblbený K.O.P.R.áci
Věřte, že už těď se nemůžeme dočkat až všichni příjdete a dáme pořádnou kvedlačku…


► ► ► ► Gat Electra ◄ ◄ ◄ ◄

 

♫ ♫ ♫ VK Studio ♫ ♫ ♫

https://soundcloud.com/vkstudio2 

Jeho první kontakt s elektronickou hudbou nastává koncem 80. let. Na přelomu roku 2004/2005 se vrací na českou scénu jako VK STUDIO. Krátce na to zakládá s Martin Kepy a Iary D projekt Gat Electra. Stává se součástí prvního českého nezávislého labelu Naked Records, kde pracuje jako talent scout. Je promotérem a residentem několika klubových akcí, na kterých se Gat Electra oficiálně podílí od roku 2007 až do současnosti. V roce 2008 se Gat Electra se stává plnou součástí taneční scény u nás.
Slyšet od něj můžete styl minimal, deep, techhouse, techno.


♫ ♫ ♫ Martin Kepy ♫ ♫ ♫

https://soundcloud.com/martinkepy 
https://www.mixcloud.com/martinkepy/ 

První kontakt s elektronickou hudbou nastává na počátku 90. let. V roce 2003 skladba Fluidum zaznívá v několika klubech po ČR.
O rok později vydává první oficiální release Statik. Jeho další skladby se stávají pevnou součástí mezinárodních kompilací labelu Naked records.
Je zakladatelem projektu Gat Electra, promotérem a residentem klubových akcí a festivalů na kterých se Gat Electra oficiálně podílí.
Jako DJ vystupuje od roku 2007.
Styl - techhouse, progressive, minimal techno, electro.► ► ► ► K.O.P.R. ◄ ◄ ◄ ◄


♫ ♫ ♫ DJ Roman Sheema ♫ ♫ ♫

https://soundcloud.com/romansheema 

Fascinován Detroit technem a stylem jeho „mixovaní“, jak jej předváděli třeba Jeff Milles nebo Derreck May a touha „taky to zkusit“ jej nakonec dotáhla před mixpult.
Po pár akcích v Jihlavském „Á“čku zakládá s kamarády občanské sdružení Diversity Promotion. Posléze úspěšný projekt Equalizer Workerz. Pořadatel večírků v Třešťském Tunelu a parties v Jihlavské Maňáně s názvem Ultrazwook.
Postupem času a rozmachem „CD“ technologie vyměnil gramofony za playery a začal hrát pomalejší a melodičtější styly jako je techhouse, electro a minimal techno.
V posledních letech se podílí na organizování K.O.P.R. večírků, předvánoční Advent Apple Plex párty a dále ho můžete slyšet i na letních akcích Doupětek, Green Volley, Lopsided atd…
Za zmínku ještě určitě stojí i projekt Roman Sheema & Ferdabeat , kdy set z playeru doplňuje živý bubeník.


DJ Jiranoff

https://soundcloud.com/kopr-jiranoff 
https://www.mixcloud.com/kopr-jiranoff/