BBYB, M.A.C. Of Mad, RAsputin

Na sobotu (28.5.2016) pro Vás v Bézu chystáme večírek, který se jen tak někde nevidí a hlavně neslyší! Elektronická hudba v její nejtvrdší a nejbrutálnější podobě! Tekno, elektro, grind, horrorcore, hardcore! Show plná brutální a intenzivní energie, která bude šlapat od prvního do posledního tónu!!!

PS: Znáte našeho vstupaře Kubu? Tenhle večer ho u vstupu určitě nepotkáte. Ale pár tipů, kde ho najdete, by jsme měli: u baru, pod barem v kotli, v circle pitu... :D Celou akci pořádá právě on a oslaví zde narozeniny!
Za Bézo všechno nejlepší a v sobotu to zakápneme!

BBYB (Ostrava) tekno / grind

http://bandzone.cz/bbyb 
https://www.youtube.com/watch?v=DGQZ_qdmrpI 

V Jihlavě nikdy nevídaný, neslýchaný a mnohému budoucímu obecenstvu jistě i "badtrip" navozující tekno digital grindcore balast, předvede jak zbrusu nové šlágry, tak i léty prověřené pogovací fláky z kritikou nikdy neoceněných desek Debbybut a Stavebnice reality.


M.A.C. OF MAD (Praha) elektro / grind

https://www.facebook.com/macofmad 

Pražští M.A.C. OF MAD se protloukají scénou už 2 desetiletí a vždy byli vyznavači křížení extrémních vod metalu s elektro-industriálními potůčky. Kapela vznikla v roce 1994 na troskách formace „Střední Evropa“, průkopníka stylu Industrial na české hudební scéně. V únoru téhož roku předskakuje tato kapela slavným Carcass při jejich pražském koncertě. O rok později vychází první demo „M.A.C. of MAD“, následované v roce 2000 debutovým albem „The One“ a o šest let později druhým studiovým počinem „Badluck“. Svůj hudební projev staví M.A.C. of MAD na kombinaci grindcore / metalu a agresivní elektroniky.

 

RAsputin (Ostrava) horror core

http://bandzone.cz/rasputin 
https://www.facebook.com/RAsputin-HardcoreHorrorcore-295995620522727/ 
https://www.youtube.com/watch?v=VsFU3BCtakc&feature=youtu.be 
https://www.youtube.com/watch?v=XQQfaEHcWdg 

 

Translators Brothers (Jihlava) lingvistické techno

https://www.facebook.com/Translators-Brothers-145342852489823/ 

Bezesporu největší světová špička celé techno lingvistické scény! Každý návštěvník jejich koncertu odchází s nezapomenutelnými zážitky, změněným vnímáním, ujmou na duševním zdraví a proti své vůli vzdělán ve spoustě světových jazyků.


Otevření klubu 18:00
Začátek akce 21:00

Line Up: 
1) Translators Brothers
2) RAsputin Hardcore/Horrorcore
3) M.A.C. of mad
4) BBYB
5) after party v režii DJ BBYB!!!

Párty až do rána!!!